LARENS moja srdcovka

AKO SOM SA ZAMILOVALA DO LARENSU.

Som asi konzerva, to ma dnes ako prvé napadlo. Ale možno to všetko vzniklo z toho, že nebolo jednoduché nájsť krém, kozmetiku, ktorá by mi vyhovovala – robila dobre mojej pleti.

Neprešla som si klasickými problémami tínedžerov ako akné, ale od jesene do jari ma trápili lišaje ( suché fľaky na tvári, rôznych veľkostí, zväčša guľatého tvaru, ktoré menili svoju farbu od bledoružovej až po červenú , v prípade, že som sa venovala svojej milovanej hádzanej, líca boli po tréningu o pár odtieňov červenšie ako obvykle). Nepodarilo sa mi tento problém vyriešiť, vždy až keď prišla jar problémy sa stratili.

Určite to pozná veľa z vás, čím drahší, voňavejší krém, tým horšia reakcia na vašej pleti. Pálenie, štípanie, začervenanie. To boli moje časté skúsenosti, predtým ako som objavila Larens.

PREČO JE LARENS MOJA CELOŽIVOTNÁ LÁSKA?

Až keď už som bola fakt dospelá a mala som už svojho prvého syna stretla som sa náhodou s jednou zaujímavou ženou, ktorá oslovovala salóny na spoluprácu,  predstavovala kozmetiku LARENS a zavítala aj k nám.

Keď tak nad tým po rokoch premýšľam, mám pocit, že sme boli jej prvý salón, kam prišla. Neviem čím ma dostala, že som ju ochotne počúvala a dokonca Larens vyskúšala (pretože si viete predstaviť koľko takých zástupcov sa snaží do každého salónu dostať a tvrdí, že práve tá ich kozmetika je tá pravá). V každom prípade mi Larens  začal meniť život (teda mojej pleti) a neskôr aj veľkému množstvu mojich klientok.

Postupne som ho začala používať a veľmi nenásilne sa mi votrel do každodenného života, dnes ho už používam snáď na všetko – tvár, suché nohy, regenerácia po slnení, bankovanie, na všetko čo si viete predstaviť.

Jedinečnosť Larensu spočíva v tom, že keď ho chcete vyskúšať, nemusíte a priori vyhodiť všetky produkty, ktoré máte na svojej poličke v kúpeľni. Môžete začať postupne, tak ako pred rokmi ja. Larens má totiž zopár produktov, ktoré fakt nijaká iná firma nemá.

Topka v tomto je peptidové sérum, tak ho volajú všetky jeho nadšené užívateľky. Keď sa s ním zoznámia, už nikdy mu nepovedia Biopeptide Serum spray. Ak chcete Larens vyskúšať len zo zvedavosti a chcete si kúpiť len jeden produkt alebo neviete, pre ktorý by ste sa na začiatku rozhodli tak toto je tá pravá voľba.

ČO JE LARENS ZAČ?

V prvom rade Larens nie je kozmetika, sú to kozmeceutiká, a čo to je, aký je v tom rozdiel som sa spýtala tej najpovolanejšej – Lucky Frtúsovej, hlavnej školitelky pre LARENS PROFESSIONAL LINE pre Slovensko.

Kozmeceutiká sú viac ako kozmetika, obsahujú viac aktívnych látok. Veľmi zjednodušene by sme mohli povedať, že je to niečo medzi kozmetikou a liečivami.

PRETOŽE… to je tá žienka, o ktorej som hovorila na začiatku, tá ktorá ma s LARENSom zoznámila a cez LARENS sa z nás stali priateľky. Je úžasné, keď môžete robiť prácu, ktorá vás baví a ešte aj s ľuďmi, ktorých máte radi.

PRETOŽE …a to je dôležité z tej odbornej stránky – je hlavná a jediná školiteľka pre LARENS PROFESSIONAL LINE pre Slovensko. Okrem toho má aj dlhoročné, osobné skúsenosti s produktami Larens  zo svojho salónu.

PRETOŽE… okrem svojej odbornosti vás dostane svojou energiou a vyžarovaním. Je to inšpiratívna, krásna žena. Keď ju vidíte chcete používať Larens, lebo chcete vyzerať tak dobre ako ona.

LUCKA AKO DLHO SI SPOJENÁ S TOUTO ZNAČKOU? PREČO SI SI VYBRALA LARENS?

S Larensom som spojená už 9 rokov, alebo niečo cez 9 rokov.

Vybrala som si túto značku práve preto, že pred tými 9 rokmi som trpela akné, riešila som to už cez 2 roky a nič mi nezaberalo. Potom som sa dostala k prípravku Silver face gel a po tých 2 rokoch, to bolo prvé, čo mi zabralo a to ma vlastne aj presvedčilo začať s touto značkou sa viac zaoberať, ponúkať ju mojim klientkám.  A tak som sa postupne prepracovala až do role  školiteľky LARENS PROFESSIONAL LINE.

KTORÝ PRODUKT JE TVOJ NAJOBĽÚBENEJŠÍ, A KTORÝ MAJÚ NAJRADŠEJ TVOJE KLIENTKY?

Nemám jeden produkt, ktorý by bol môj najobľúbenejší, ale skôr by som povedala, že preferujem séra, nakoľko kvalitné sérum dokáže s pleťou urobiť zázraky. Krém už potom beriem skôr ako doplnok, ako niečo, čo sa dáva na sérum.

Najpopulárnejšie medzi klientkami je určite peptidové sérum (biopeptide serum spray) nakoľko je to MULTIFUNKČNÝ produkt sedí úplne každému od 0-100 a využívame ho na množstvo spôsobov.

  ČO MÁ LARENS ČO INÉ ZNAČKY NEMAJÚ?

Mňa stále fascinuje to , že v Larense stačí naozaj skombinovať jeden, dva , maximálne tri produkty a  EFEKT sa dostaví okamžite. Fascinuje ma aj to, že pokiaľ si objednáte na skúšku jeden produkt, napr.  kvalitné sérum, tak jedným produktom viete riešiť niekoľko problémov naraz. Môže riešiť pigmentové škvrny, vrásky, vyrážky… Nemusíte si kúpiť 3 produkty, na každú samostatnú vec (problém) ,ale tento jeden produkt dokáže naraz riešiť niekoľko vecí. A to je to, čo v iných značkách nevidím.  A čo je veľmi dôležitá vec, keď už sa nejaká moja klientka alebo kozmetička dostala k Larensu, už ako keby prestala hľadať niečo iné.

Keď ho raz vyskúšate, prestanete mať potrebu hľadať niečo iné.

AKÉ SÚ ZAKLADNÉ ZLOŽKY LARENS PRODUKTOV?

Momentálne je to bioaktívny kolagén, biopeptidový komplex, nutrivi voda, bio-placenta a teraz v najnovšej rade aj lipozomálny kolagén, ktorý máme ako jediní na svete.

A čo sa týka mňa a ďalšej cesty s Larensom?

Po tretej materskej dovolenke  začína naberať na obrátkach. Používam ho nielen na sebe, ale naplno sa mu venujem v salóne pri OŠETRENIACH a naozaj verte mi, veľmi ma baví a teší vidieť odchádzať klientku spokojnú s vysmiatou tvárou. Pretože naozaj UŽ PO PRVOM ošetrení vidíte efekt na jej  TVÁRI.

V poslednom období spravila firma obrovské pokroky v oblasti konzervantov, silikónov (napr. sa im podarilo nahradiť v novom sére silikón jeho prírodnou alternatívou z morskej riasy , a tým pádom už aj tie citlivejšie pleti nebudú mať problémy ), zloženia… Veľmi sa mi páči, že v dnešnej dobe niekomu tak ZÁLEŽÍ na zložení. Nie som chemik, ale LIPOZOMÁLNY KOLAGÉN a KYSELINA HYLAURÓNOVÁ ma fakt dostali.

Už viac rokov sa venujem BANKOVANIU TVÁRE, najprv som ho začala učiť  moje klientky (snažím sa ich učiť, ako sa o seba starať doma) A BANKOVANIE je výborné v tom, že efekt je skoro okamžitý a motivuje ich, aby pokračovali. 

Synergia bankovania a Larensu je neodškriepiteľná.

Kurzy pre "laikov"
Profibankovanie

Od novembra minulého roku učím bankovať aj profesionálky (kozmetičky, masérky). Tam už bankujeme SKLENENÝMI BANKAMI, ktorými už viete spraviť oveľa zložitejšie a efektívnejšie ťahy. Pleť žiari, je krásne prekrvená, kontúry tváre sú ostrejšie, vrásky vyhladenejšie, elasticita pleti sa zlepší. Prosto TOP.

Raz mesačne robím aj ukážky ošetrenia s LARENS PROFFESIONAL LINE produktami. Pýtate sa PREČO? Pretože ma koncom roku oslovilo pár kozmetičiek ohľadne toho, že by radi vyskúšali/videli LARENS a jeho účinky. Robiť tieto ukážky individuálne, viackrát do mesiaca je pre mňa veľmi namáhavé. Pretože sú to fakt vynikajúce produkty a myslím, že by bola CHYBA neskúsiť ich.

A na záver pár skúseností s Larensom, ktoré majú žienky z domáceho používania 🙂

Kozmetické prípravky na ošetrenie pleti používam cca 2 roky, na základe odporučenia kozmetičky. Tvár si čistím micerálnou vodou, očné okolie ružovou vodou. Na ošetrenie pleti používam peptidové sérum, Lipocoll, krém GLA, očný gel Syn ake eye. Na masáž tváre mi poslúži Orient oil a ako ochrana pred slniečkom Golden oil. Týždenne si aplikujem enzymatický peeling . Ako prvá pomoc pri akomkoľvek poranení mám chladničke k dispozicii Repair gel.Pokožku tela si čistím Revital shower gelom a natieram Orient olejom. Larens kozmetika mi vyhovuje lebo je v bio kvalite, bez chémie, účinne vyživuje a hydratuje moju 66- ročnú pleť.
Marta V.
Mojim prvým nákupom bolo peptidové sérum v spreji, vraj lebo nič nepotrebujem a všetko mám. Tento produkt nemá žiadna iná značka, tak som si ho zaradila do rutiny a okamžite zamilovala ako aj ostatné produkty napríklad aj Biorenew sérum až som postupne všetko domíňala a nahradila kompletnou starostlivosťou.
Silvia B.
Mám problematickú pleť, žiadna kozmetika mi nesedela, a to som vyskúšala aj omnoho drahšie značky od Larensu. Až nakoniec som sa stretla s Larensom u mojej kozmetičky a ten mi sadol.
Zuzka R.
Používam Liftingový krém od Larensu a je vynikajúci. že mám lepšiu pleť, aj kamarátky samé od seba pochválili a informovali sa akú kozmetiku používam. Aj oni chcú mať peknú hladkú pleť bez vrások.
Jana K.
Pred pár rokmi som sa trápila s kožou na mojich rukách, stále mi praskala na prstoch. Nechcela som to riešiť kortikoidmi, ale nič mi nepomáhalo. Nakoniec som skúsila repair gel a sos krém od Larensu a tie môj problém vyriešili.
Katarína S.
Po vyskúšaní očného krému SYN AKE mi zmizli lišaje, ktoré sa mi tvorili v očnom okolí. Som natoľko nadšená, že dnes sa už venujem predaju kozmetiky Larens pri líčení (produkty Larens sú vynikajúce ako podklad) .Popri vysokej škole si robím rekvalifikačný kozmetický kurz, nech môžem vykonávať aj kozmetické ošetrenia s výbornými výsledkami.
Sabina G.

Majte sa krásne

Silvia 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů