VITAJTE,

Milé profesionálky, kolegynky , vítam vás v tejto sekcii

Základné školenie LARENS PROFESSIONAL LINE

Školenie pre všetky kozmetičky, ktoré chcú pracovať s kozmeceutikami Larens. Volám sa Silvia Konrádová som ŠKOLITEĽKA pre Larens a Larens Professional Line. s Larensom pracujem vo SVOJOM SALÓNE už skoro 9 rokov. Rada Vám ukážem a vysvetlím, prečo je LARENS taký VÝNIMOČNÝ.

Školenie BANKOVANIA TVÁRE pre profesionálov 

Školenie je určené pre kozmetičky a masérky. Naučíte sa BANKOVANIE TVÁRE sklenenými bankami s balónikom. Prejdeme si TEORETICKÚ  a PRAKTICKÚ časť. Vyskúšate si bankovanie na sebe pred malým zrkadlom, a potom sa budeme venovať bankovaniu tváre a dekoltu vo dvojiciach na lehátkach.

TEJPOVANIE TVÁRE pre profesionálov - ONLINE kurz

Školenie je určené pre KOZMETIČKY, MASÉRKY a LEKTORKY TVÁROVEJ JÓGY. Koná sa formou ZOOMom, naučíte sa množstvo TEÓRIE a obrovské množstvo PRAXE. Rozdelili sme všetko do 4 zoomov. Budeme sa stretávať každých 14 dní. Máme pre vás vytvorenú podpornú skupinu na FACEBOOKu, kde vám sme budeme k dispozícii.

RITUÁL masážnymi TYČINKAMI BIAN - ONLINE kurz

Jedinečný rituál krásy masážnymi tyčinkami BIAN.  Je to ANTI-AGING spojený s dokonalým RELAXOM. Po zakúpení online kurzu získate prístup do členskej sekcie a môžete z pohodlia domova študovať, kedy vám to vyhovuje a môžete sa k jednotlivým častiam kedykoľvek vrátiť. Kúpou kurzu získavate aj masážnu sadu.