VITAJTE,

Milé profesionálky, kolegynky , vítam vás v tejto sekcii určenej pre profesionálov. Nájdete tu všetky aktuálne termíny školení a workshopov.

Volám sa Silvia Konrádová, som kozmetička  a majiteľka kozmetického štúdia Befit štúdio. Už niekoľko rokov som ŠKOLITEĽKOU pre značku Larens Professional Line.

Túto značku som si zamilovala pred desiatimi rokmi, vyriešila moje problémy s pleťou a odvtedy je súčasťou mojho života a práce. Je založená na sile RYBÍCH PEPTIDOV.

Moja práca je MOJA VÁŠEŇ, rada hľadám a objavujem rôzne prirodzené metódy omladenia tváre. Veľmi rada vás naučím BANKOVANIE TVÁRE, ktoré je bezbolestnou a veľmi účinnou metódou v anti-aging starostlivosti. 

Čoraz viac k nám preniká aj metóda TEJPOVANIA TVÁRE, ktorá patrí vo svete k veľmi popuplárnym metódam omladenia tváre. Rada vás na našom kurze do jeho tajov zasvätím.

 

 

Stiahni si zdarma e-book:

10 vecí, ktoré vám pomôžu pri výbere kozmetickej značky do salónu

Hľadáte KOZMETICKÚ ZNAČKU do vášho NOVÉHO SALÓNU alebo TÚŽITE PO ZMENE a neviete pre akú značku sa rozhodnúť ?

Pozrite si týhto 10 bodov, ktorými sa riadim ja a verím, že vám uľahčia vaše rozhodovanie.

BASIC školenie LARENS PROFESSIONAL LINE

Školenie pre všetky kozmetičky, ktoré chcú pracovať s kozmeceutikami Larens. Volám sa Silvia Konrádová som ŠKOLITEĽKA pre Larens a Larens Professional Line. s Larensom pracujem vo SVOJOM SALÓNE už skoro 9 rokov. Rada Vám ukážem a vysvetlím, prečo je LARENS taký VÝNIMOČNÝ.

Školenie BANKOVANIA TVÁRE pre profesionálov 

Školenie je určené pre kozmetičky a masérky. Naučíte sa BANKOVANIE TVÁRE sklenenými bankami s balónikom. Prejdeme si TEORETICKÚ  a PRAKTICKÚ časť. Vyskúšate si bankovanie na sebe pred malým zrkadlom, a potom sa budeme venovať bankovaniu tváre a dekoltu vo dvojiciach na lehátkach.

WORKSHOPY masážne techniky a prístrojové ošetrenia

WORKSHOPY pre všetky kozmetičky, ktoré chcú dopriať svojim klientkám vždy niečo nové. Chcú si vyskúšať dané ošetrenie v úlohe KOZMETIČKY aj MODELKY a presvedčiť sa o výsledkoch a účinkoch ošetrenia na vlastnej koži.  Odlíšiť sa od konkurencie je častokrát o malých drobnostiach a my vám také ukážeme na našich workshopoch.

TEJPOVANIE TVÁRE pre profesionálov - ONLINE kurz

Školenie je určené pre KOZMETIČKY, MASÉRKY a LEKTORKY TVÁROVEJ JÓGY. Koná sa formou ZOOMom, naučíte sa množstvo TEÓRIE a obrovské množstvo PRAXE. Rozdelili sme všetko do 5 zoomov. Budeme sa stretávať každých 14 dní. Máme pre vás vytvorenú podpornú skupinu na FACEBOOKu, kde vám sme budeme k dispozícii.

RITUÁL masážnymi TYČINKAMI BIAN - ONLINE kurz

Jedinečný rituál krásy masážnymi tyčinkami BIAN.  Je to ANTI-AGING spojený s dokonalým RELAXOM. Po zakúpení online kurzu získate prístup do členskej sekcie a môžete z pohodlia domova študovať, kedy vám to vyhovuje a môžete sa k jednotlivým častiam kedykoľvek vrátiť. Kúpou kurzu získavate aj masážnu sadu.