VITAJTE,

Milé profesionálky, kolegynky , vítam vás v tejto sekcii určenej pre profesionálov. Nájdete tu všetky aktuálne termíny školení a workshopov.

Volám sa Silvia Konrádová, som kozmetička  a majiteľka kozmetického štúdia Befit štúdio. Už niekoľko rokov som ŠKOLITEĽKOU pre značku Larens Professional Line.

Túto značku som si zamilovala pred desiatimi rokmi, vyriešila moje problémy s pleťou a odvtedy je súčasťou mojho života a práce. Je založená na sile RYBÍCH PEPTIDOV.

Moja práca je MOJA VÁŠEŇ, rada hľadám a objavujem rôzne prirodzené metódy omladenia tváre. Veľmi rada vás naučím BANKOVANIE TVÁRE, ktoré je bezbolestnou a veľmi účinnou metódou v anti-aging starostlivosti. 

Čoraz viac k nám preniká aj metóda TEJPOVANIA TVÁRE, ktorá patrí vo svete k veľmi popuplárnym metódam omladenia tváre. Rada vás na našom kurze do jeho tajov zasvätím.

 

 

Stiahni si zdarma e-book:

10 vecí, ktoré vám pomôžu pri výbere kozmetickej značky do salónu

Hľadáte KOZMETICKÚ ZNAČKU do vášho NOVÉHO SALÓNU alebo TÚŽITE PO ZMENE a neviete pre akú značku sa rozhodnúť ?

Pozrite si týhto 10 bodov, ktorými sa riadim ja a verím, že vám uľahčia vaše rozhodovanie.

Školenia pre profesionálov

Ukážka ošetrenia s produktami Larens podľa vášho výberu u mňa v salóne alebo u vás.
Certifikované online školenie, ktoré potrebuje každá kozmetička, ktorá chce pracovať s Larensom.
WORKSHOPY a ONLINE školenie noviniek alebo sezónnych ošetrení podľa ročných období.
Školenie je určené pre kozmetičky a masérky. Naučíte sa BANKOVANIE TVÁRE sklenenými bankami s balónikom. Prejdeme si TEORETICKÚ  a PRAKTICKÚ časť. Prax je najväčšou časťou školenia.
Školenie je určené pre KOZMETIČKY, MASÉRKY a LEKTORKY TVÁROVEJ JÓGY. Koná sa ONLINE a po absolvovaní kurzu ste okamžite schopné usporiadať kurz pre klientky.
Jedinečný rituál krásy masážnymi tyčinkami BIAN.  Je to ANTI-AGING spojený s dokonalým RELAXOM. Po zakúpení online kurzu získate prístup do členskej sekcie a môžete z pohodlia domova študovať.