Môj príbeh

"Som kozmetička, ale predovšetkým som ŽENA, veľmi rada ukazujem svojim klientkám ako môžu prirodzene pribrzdiť čas. Ukazujem im kúzlo BANKOVANIA aj TEJPOVANIA tváre. Naučím to rada aj vás."

Môj príbeh alebo ako som sa od papierov dostala

k práci, ktorá je mojím koníčkom.

Ahoj volám sa Silvia Konrádová som mama troch detí 3,6,14, budem mať tento rok 45 rokov, keď som bola malá som si vravela, bože keď raz budem mať 43,45 rokov to je ako vela, to už budem riadne stará a budem všetko vedieť. Pravda je, že sa stará necítim a zďaleka neviem všetko .

Moje detiská sú už väčšie, teda aspoň tak veľké, že im nemusím meniť plienky, kojiť a kŕmiť ich. A môžem robiť aj ja to čo ma baví.

Máme s maminou svoje malé štúdio, kde rada chodím a robím žienky spokojné a krásne, chodia si k nám oddýchnuť, zrelaxovať a my sa o nich s radosťou a láskou staráme. Je to veľký rozdiel, keď chodíte do práce lebo chcete a baví vás a nie z donútenia ,lebo potrebujete predsa z niečoho žiť.

Každá žena je krásna a môže byť krásna aj v zrelom veku a pritom nemusí hneď utekať k plastickému chirurgovi. Snažím sa učiť svoje klientky, aby sa o seba starali, učím ich krátke masáže, ktoré si môžu robiť sami doma, každé ráno, aby boli so sebou spokojné a mali sa radi. A to ma baví.

Moja cesta až sem, ale trvala dlhšie a prešla som v nej viacerými zlomovými obdobiami.

Prvý zlom nastal, keď už bol na svete náš prvorodený a jediný syn Luky, v tom čase som pracovala v kancelárii zahrabaná v tabuľkách, podkladoch pre štatistiku, ISO (dnes už mi viac hovorí MISO ako ISO :), čo je moje šťastie)…excel bol môj každodenný spoločník.

Zistila som, že to čo mám vyštudované ma absolútne nenapľňa, nezaujíma, ubíja. Pri predstave, že sa o 20 rokov zobudím a budem sedieť na tomto mieste ma robila smutnou a nešťastnou. Tým sa samozrejme nechcem nikoho kto túto prácu robí dotknúť, to ani náhodou, patrí im môj obdiv a rešpekt.

V tom istom čase som nejako márne hľadala spoločnú reč s našou pani kozmetičkou, ktorá pracovala u nás v štúdiu, stále niečo nešlo, tak ako som to chcela ja ,sa to podľa nej nedalo a v poslednom kroku to vyvrcholilo tým, že si ťahala našich klientov niekam inam.

Ale pekne po poriadku….

Začala som chodiť na rekvalifikačný kurz kosmetička, najprv to bolo len kvôli tomu, aby som s ňou dokázala diskutovať odborne, rozumieť téme a klásť jej odborné argumenty.

Tam niekde začala moja zmena. A viete aké bolo moje zistenie keď som končila môj rekvalifikačný kurz?

Mňa to  baví, ukľudňuje a užívam si svoju prácu.

Aká to bola zmena, keď odo mňa odchádzala spokojná usmiata žienka oproti tomu pocitu, že mám hotovú nejakú excelovú tabuľku?

Možno vy necítite ten rozdiel, ani nevidíte môj úsmev, ktorý mám na tvári keď píšem tieto riadky, ale pre mňa to znamenalo veľa.

Potom som sa ďalej učila, hľadala nové, vzdelávala a robilo mi to neskutočnú radosť. Vlastne to vzdelávanie tu je stále a bude až kým svoju prácu nezavesím na kliniec.

Medzitým sa nám narodila prvá dcéra, potom keď som sa chystala späť do práce,  zistila som, že čakám našu druhú dcérku. Bola som prekvapená, ale neskutočne šťastná, nikdy som ani na sekundu neľutovala, že máme takú veľkú bláznivú rodinu. Takže opäť som bola späť v kolobehu miminko, plienky, kojenie a dokola.

Po nejakom čase som sa dopracovala do stavu, keď som nebola so sebou spokojná, cítila som sa, že behám len okolo svojej rodiny, plním ich potreby a želania.

Večer som padala na “hubu” a aj keď som to robila s láskou tak som začala cítiť, že takto to donekonečna nepôjde. Že aj ja sa musím začať opäť realizovať a starať o seba a svoje sny a túžby.

Dnes chodím do práce a moje klientky sa mi smejú keď im odpoviem na otázku, že či nie som z práce unavená " Ani náhodou,  chodím do práce oddychovať."

Pred rokom som premýšľala ako naučiť žienky starať sa o seba aj doma, ako ich naučiť krátku masáž, ktorou by vedeli dať svojej pleti “šťavu”.

Pomôcť si aj keď majú za sebou prebdenú noc a pred sebou dôležité stretnutie.

Najprv som si to otestovala na malých skupinkách u nás v štúdiu a predstavte si  "ONO TO FAKT FUNGUJE".

A tak uzreli svetlo sveta moje prvé videá, kde sa môžete krok za krokom naučiť jednoduchú liftingovú masáž.

Veľmi rada ju naučím aj Vás.