Certifikované školenia Larens Professional Line SR

Kto Vás bude školiť

Volám sa  Silvia Konrádová, som školiteľka pre Larens a Larens Professional Line pre SR . LARENS JE MOJA VÁŠEŇ, najpv pomohol mne, a neskôr začal pomáhať mojim klientkám. Postupne vytlačil všetky ostatné značky z môjho salónu.

Prečo práve Larens?

Lebo som spokojná nielen ja,  ale hlavne moje klientky. Výsledky vidia už po prvom ošetrení a na salónnu starostlivosť nadväzuje tá domáca, za veľmi prijateľné ceny.

Obsah školenia

PRAKTICKÚ časť tvorí UKÁŽKA OŠETRENIA, momentálne vám ako ukážku predstavíme HYDRATAČNÉ ošetrenie, jeho ZÁKLADNÚ ale aj LUXUSNÚ verziu a prejdeme si všetky možné varianty tohto ošetrenia. Bude priestor na vaše otázky a samozrejme vám poviem aj to, čo vás asi tiež veľmi zaujíma a to sú náklady na jednotlivé ošetrenia.

Školenie LARENS PROFESSIONAL LINE je určené pre KOZMETIČKY, ktoré chcú začať pracovať s KOZMECEUTIKAMI LARENS.

Školenie je rozdelené na TEORETICKÚ a PRAKTICKÚ ČASŤ.

V TEORETICKEJ časti si povieme o hlavných zložkách, o tom, čím je Larens taký výnimočný.

Termíny školení:

19.06.2021  SOBOTA   ONLINE certifikované BASIC školenie (zoom)

                                              dĺžka trvania: 9,30 - 11,30

                                              Cena : ZDARMA

24.06.2021  ŠTVRTOK      Certifikované BASIC školenie v Eurovei v Bratislave

                                          dĺžka trvania: 10,30 - 12,30 

                                          počet miest : 2/4

                                          Cena : 25.- Eur

03.07.2021  SOBOTA   ONLINE certifikované BASIC školenie (zoom)

                                              dĺžka trvania: 9,30 - 11,30

                                              Cena : ZDARMA

Často kladené otázky

Prečo pracovať s LARENS PROFESSIONAL LINE ?

JEDNODUCHOSŤ, kombinovateľnosť jednotlivých produktov pre rôzne druhy pleti, okamžitý a dlhodobý efekt, CENOVÁ DOSTUPNOSŤ pre vás aj vaše klientky.

Dostanem po školení certifikát ?

Na záver školenia je CERTIFIKÁT udeľovaný školiteľkou LARENS a LARENS PROFESSIONAL LINE pre SR Silviou Konrádovou. Ale čo je najdôležitejšie, po školení ste schopná hneď začať pracovať.

Aký rozdiel je medzi kozmetikou a KOZMECEUTIKAMI?

KOZMETIKA - pôsobí len na najvrchnejšiu vrstvu pokožky , neprenikne hlbšie. Aktívne zložky sú obsiahnuté v oveľa menšej koncentrácii, ako je to pri kozmeceutikách. KOZMECEUTIKÁ – obsahujú vyššie množstvo aktívnych zložiek, prenikajúcich hlbšie do pokožky – viditeľný okamžitý efekt.

Prečo byť súčasťou nášho tímu?

Vždy čerstvé informácie o AKCIÁCH a ŠKOLENIACH, PRÍSTUP DO ONLINE ŠKOLY (kalkulácie, videá, bonusy...) ĎALŠIE VZDELÁVANIE / info o prístrojoch, nových metódach, ponuka ďalších školení - momentláne veľmi žiadané BANKOVANIE TVÁRE/, pravidelné každotýždňové PRODUKTOVÉ vzdelávanie cez zoom a podporná skupina na facebook-u.

Čo môžete u nás získať?

Školením to nekončí, je to len ZAČIATOK. Na FB-u máme vytvorenú PODPORNÚ SKUPINU, kde nájdete odpovede na svoje otázky. ODMENY, SÚŤAŽE, VYBAVENIE DO SALÓNA - oblečenie, uteráky, čelenky, tričká.

Na akej báze fungujú kozmeceutiká LARENS PROFESSIONAL LINE?

Ich základ tvorí 5 komponentov: BIOAKTÍVNY KOLAGEN, BIOPEPTIDE COMPLEX, NUTRIVI VODA, BIO PLACENTA a LIPOSOMAL COLLAGEN COMPLEX.

Referencie

Som nováčik v používaní značky Larens, ale už teraz viem, že som sa rozhodla najlepšie, ako som mohla. Produkty sú naozaj top! Najviac ma, ale tešia školenia. Zatiaľ som sa nestretla s takýmto prístupom. Aj napriek ťažkej situácii s pandémiu mám prístup k informáciám vďaka online školeniam, ktoré sú mimochodom veľmi dobre zorganizované. Najskôr som si myslela, že toto nemôže fungovať, ale mýlila som sa. Som maximálne spokojná a neviem sa dočkať ďalších online školení. Som spokojná na ⭐⭐⭐⭐⭐
Radka Lončíkovákozmetička LORA
Veľmi profesionálne, zrozumiteľné školenie od Silvinky. Odporúčam aj pre úplných začiatočníkov. Pomohlo mi lepšie pochopiť, v čom je Larens iný od inej kozmetiky, a prečo je tou najlepšou voľbou pre moje klientky.
Silvia GelienováELIMELI kozmetické a vizážistické služby