Certifikované Basic školenia Larens Professional Line

Kto Vás bude školiť

Volám sa  Silvia Konrádová, som školiteľka pre Larens a Larens Professional Line pre SR .S Larensom pracujem vyše 9 rokov vo svojom salóne. LARENS JE MOJA VÁŠEŇ, najpv pomohol mne, a neskôr začal pomáhať mojim klientkám. Postupne vytlačil všetky ostatné značky z môjho salónu.

Prečo práve Larens?

Lebo som SPOKOJNÁ nielen ja,  ale hlavne moje klientky. Výsledky vidia už po prvom ošetrení a na salónnu starostlivosť nadväzuje tá domáca, za veľmi prijateľné ceny. 

Obsah Basic školenia Larens

Na školení sa zoznámite so značkou Larens, vysvetlím vám základné piliere a filozofiu značky. Prejdeme si postupne všetky najdôležitejšie zložky našich produktov.

Podľa sezóny vám predstavím vo videu a formou kalkulácie ošetrenie s roduktami Larens Professional Line.

Na záver bude priestor na vaše otázky.

BASIC školenia sú určené pre KOZMETIČKY, ktoré chcú začať pracovať so značkou Larens Professional Line.

Pre tie z vás, ktoré chcú pracovať so značkou, ktorá je založená na holistickom prístupe. NEMÁTE dopredu určený STRIKTNÝ POSTUP ošetrenia, jednotlivé produkty môžete kombinovať podľa toho, čo potrebujete na pleti docieliť.

Nemáte zviazané ruky presnými postupmi. S relatívne MALÝM MNOŽSTVOM PRODUKTOV ste schopné dosahovať VEĽKÉ VÝSLEDKY.

Termíny školení:

27.04.2024 SOBOTA           Certifikované Basic školenie        začiatok :  9,30                Zoom ONLINE  - celá SR

18.05.2024 SOBOTA        Certifikované Basic školenie         začiatok :  9,30               Zoom ONLINE  - celá SR

28.05.2024 UTOROK        Certifikované Basic školenie         začiatok :  8,30               Zoom ONLINE  - celá SR

Cena školenia:  ZDARMA

Často kladené otázky

Prečo pracovať s LARENS PROFESSIONAL LINE ?

JEDNODUCHOSŤ, kombinovateľnosť jednotlivých produktov pre rôzne druhy pleti, okamžitý a dlhodobý efekt, CENOVÁ DOSTUPNOSŤ pre vás aj vaše klientky.

Dostanem po školení certifikát ?

Na záver školenia je CERTIFIKÁT udeľovaný školiteľkou LARENS a LARENS PROFESSIONAL LINE pre SR . Ale čo je najdôležitejšie, po školení ste schopná hneď začať pracovať.

Aký rozdiel je medzi kozmetikou a KOZMECEUTIKAMI?

KOZMETIKA - pôsobí len na najvrchnejšiu vrstvu pokožky , neprenikne hlbšie. Aktívne zložky sú obsiahnuté v oveľa menšej koncentrácii, ako je to pri kozmeceutikách. KOZMECEUTIKÁ – obsahujú vyššie množstvo aktívnych zložiek, prenikajúcich hlbšie do pokožky – viditeľný okamžitý efekt.

Prečo byť súčasťou nášho tímu?

Vždy čerstvé informácie o AKCIÁCH a ŠKOLENIACH, PRÍSTUP DO ONLINE ŠKOLY (kalkulácie, videá, bonusy...) ĎALŠIE VZDELÁVANIE / info o prístrojoch, nových metódach, ponuka ďalších školení - momentláne veľmi žiadané BANKOVANIE TVÁRE/, pravidelné každotýždňové PRODUKTOVÉ vzdelávanie cez zoom a podporná skupina na facebook-u.

Čo môžete u nás získať?

Školením to nekončí, je to len ZAČIATOK. Na FB-u máme vytvorenú PODPORNÚ SKUPINU, kde nájdete odpovede na svoje otázky. ODMENY, SÚŤAŽE, VYBAVENIE DO SALÓNA - oblečenie, uteráky, čelenky, tričká.

Na akej báze fungujú kozmeceutiká LARENS PROFESSIONAL LINE?

Ich základ tvorí 5 komponentov: BIOAKTÍVNY KOLAGEN, BIOPEPTIDE COMPLEX, NUTRIVI VODA, BIO PLACENTA a LIPOSOMAL COLLAGEN COMPLEX.

Referencie

Som nováčik v používaní značky Larens, ale už teraz viem, že som sa rozhodla najlepšie, ako som mohla. Produkty sú naozaj top! Najviac ma, ale tešia školenia. Zatiaľ som sa nestretla s takýmto prístupom. Aj napriek ťažkej situácii s pandémiu mám prístup k informáciám vďaka online školeniam, ktoré sú mimochodom veľmi dobre zorganizované. Najskôr som si myslela, že toto nemôže fungovať, ale mýlila som sa. Som maximálne spokojná a neviem sa dočkať ďalších online školení. Som spokojná na ⭐⭐⭐⭐⭐
Radka Lončíkovákozmetička LORA
Veľmi profesionálne, zrozumiteľné školenie od Silvinky. Odporúčam aj pre úplných začiatočníkov. Pomohlo mi lepšie pochopiť, v čom je Larens iný od inej kozmetiky, a prečo je tou najlepšou voľbou pre moje klientky.
Silvia GelienováELIMELI kozmetické a vizážistické služby
Školenia v tomto štúdiu Odporúčam každej kozmetičke, ktorá si chce doplniť vedomosti a rozsah svojich služieb. Silvika je úžasná školiteľka, trpezlivá, ústretová a veľmi nápomocná aj po školení. Veľa krát som ju žiadala o radu a pomoc a nikdy ma neodmietla. Vždy ochotne a milo poradila, pomohla. Za mňa 🔝🔝🔝 školenia a už teraz sa k nej teším na ďalšie 👍
Michaela Hanicová