Certifikované školenia Larens Professional Line SR

Kto Vás bude školiť

Volám sa  Silvia Konrádová, som školiteľka pre Larens a Larens Professional Line pre SR . LARENS JE MOJA VÁŠEŇ, najpv pomohol mne, a neskôr začal pomáhať mojim klientkám. Postupne vytlačil všetky ostatné značky z môjho salónu.

Prečo práve Larens?

Lebo som SPOKOJNÁ nielen ja,  ale hlavne moje klientky. Výsledky vidia už po prvom ošetrení a na salónnu starostlivosť nadväzuje tá domáca, za veľmi prijateľné ceny. 

Obsah školenia

WORKSHOP je praktické školenie spojené s teóriou.  Čo je najdôležitejšie, vyskúšate s našimi produktami pracovať ako KOZMETIČKA, ale precítite si silu kozmeceutík LARENS aj na vlastnej koži v úlohe MODELKY. 

Počas práce vám vysvetlím základné piliere Larensu. Vyskúšate si prácu s našimi malými pomocníkmi, ktorých naše klientky milujú (rollery, kryo lyžice).

Ak máte POCHYBNOSTI prečo pracovať s Larens tak WORKSHOP je to pravé miesto, kde sa všetky ROZPLYNÚ.

Školenia LARENS PROFESSIONAL LINE sú určené pre KOZMETIČKY, ktoré chcú začať pracovať s KOZMECEUTIKAMI LARENS.Môžete si vybrať medzi ONLINE školením a WORKSHOPOM.

ONLINE školenia robíme cez ZOOM 1x za mesiac. Prevedieme Vás základmi Larensu a ukážeme vám všetky prínosy ak budete spolupracovať s našou značkou a s naším teamom.

Termíny školení:

31.05.2022 UTOROK        Certifikovaný WORKSHOP                 začiatok : 10,30    Bratislava - 1 voľné miesto

06.06.2022 PONDELOK    Certifikovaný WORKSHOP                 začiatok : 10,00    Trnava    - OBSADENÉ

06.06.2022 PONDELOK   Certifikovaný WORKSHOP                  začiatok  : 14,00   Trnava

11.06.2022  SOBOTA       ONLINE Basis školenie- ZOOM           začiatok : 9,30      CELÁ SR 

14.06.2022 UTOROK       Certifikovaný WORKSHOP                   začiatok :  10,30   Bratislava

Cena školení :

Workshop              37 Eur     (na workshope si vyskúšate procedúru ako kozmetička, ale užijete si aj z tej druhej strany, ako                                                       modelka a budete vedieť precítiť benefity ošetrenia na vlastnej koži)

Online školenie      ZDARMA

Často kladené otázky

Prečo pracovať s LARENS PROFESSIONAL LINE ?

JEDNODUCHOSŤ, kombinovateľnosť jednotlivých produktov pre rôzne druhy pleti, okamžitý a dlhodobý efekt, CENOVÁ DOSTUPNOSŤ pre vás aj vaše klientky.

Dostanem po školení certifikát ?

Na záver školenia je CERTIFIKÁT udeľovaný školiteľkou LARENS a LARENS PROFESSIONAL LINE pre SR . Ale čo je najdôležitejšie, po školení ste schopná hneď začať pracovať.

Aký rozdiel je medzi kozmetikou a KOZMECEUTIKAMI?

KOZMETIKA - pôsobí len na najvrchnejšiu vrstvu pokožky , neprenikne hlbšie. Aktívne zložky sú obsiahnuté v oveľa menšej koncentrácii, ako je to pri kozmeceutikách. KOZMECEUTIKÁ – obsahujú vyššie množstvo aktívnych zložiek, prenikajúcich hlbšie do pokožky – viditeľný okamžitý efekt.

Prečo byť súčasťou nášho tímu?

Vždy čerstvé informácie o AKCIÁCH a ŠKOLENIACH, PRÍSTUP DO ONLINE ŠKOLY (kalkulácie, videá, bonusy...) ĎALŠIE VZDELÁVANIE / info o prístrojoch, nových metódach, ponuka ďalších školení - momentláne veľmi žiadané BANKOVANIE TVÁRE/, pravidelné každotýždňové PRODUKTOVÉ vzdelávanie cez zoom a podporná skupina na facebook-u.

Čo môžete u nás získať?

Školením to nekončí, je to len ZAČIATOK. Na FB-u máme vytvorenú PODPORNÚ SKUPINU, kde nájdete odpovede na svoje otázky. ODMENY, SÚŤAŽE, VYBAVENIE DO SALÓNA - oblečenie, uteráky, čelenky, tričká.

Na akej báze fungujú kozmeceutiká LARENS PROFESSIONAL LINE?

Ich základ tvorí 5 komponentov: BIOAKTÍVNY KOLAGEN, BIOPEPTIDE COMPLEX, NUTRIVI VODA, BIO PLACENTA a LIPOSOMAL COLLAGEN COMPLEX.

Referencie

Som nováčik v používaní značky Larens, ale už teraz viem, že som sa rozhodla najlepšie, ako som mohla. Produkty sú naozaj top! Najviac ma, ale tešia školenia. Zatiaľ som sa nestretla s takýmto prístupom. Aj napriek ťažkej situácii s pandémiu mám prístup k informáciám vďaka online školeniam, ktoré sú mimochodom veľmi dobre zorganizované. Najskôr som si myslela, že toto nemôže fungovať, ale mýlila som sa. Som maximálne spokojná a neviem sa dočkať ďalších online školení. Som spokojná na ⭐⭐⭐⭐⭐
Radka Lončíkovákozmetička LORA
Veľmi profesionálne, zrozumiteľné školenie od Silvinky. Odporúčam aj pre úplných začiatočníkov. Pomohlo mi lepšie pochopiť, v čom je Larens iný od inej kozmetiky, a prečo je tou najlepšou voľbou pre moje klientky.
Silvia GelienováELIMELI kozmetické a vizážistické služby
Školenia v tomto štúdiu Odporúčam každej kozmetičke, ktorá si chce doplniť vedomosti a rozsah svojich služieb. Silvika je úžasná školiteľka, trpezlivá, ústretová a veľmi nápomocná aj po školení. Veľa krát som ju žiadala o radu a pomoc a nikdy ma neodmietla. Vždy ochotne a milo poradila, pomohla. Za mňa 🔝🔝🔝 školenia a už teraz sa k nej teším na ďalšie 👍
Michaela Hanicová