Bankovanie tváre pre profesionálov

BANKOVANIE TVÁRE je  veľmi účinná metóda prirodzeného omladenia tváre, rada Vás ho na mojom školení naučím.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kto Vás bude školiť?

Volám sa Silvia Konrádová som kozmetička a majiteľka Befit štúdia. BANKOVANIU TVÁRE ako jednej z metód prirodzeného omladenia tváre sa venuje už niekoľko rokov, na školení vám ukážem ako môžete bankovať seba a svoje klientky. Verím, že si bankovanie zamilujete tak ako ja. 

 

Ako bude školenie prebiehať?

Teoretická časť I.

Na úvod Vás prevediem blokom teórie, prejdeme si BENEFITY,ktoré nám bankovanie tváre prináša, základné spôsoby bankovania, aj ako treba bankovať jednotlivé druhy pleti a na čo si treda dávať pozor. Neodmysliteľnou súčasťou sú TIPY a TRIKY z praxe, KONTRAINDIKÁCIE,  starostlivosť o banky a záver  bude patriť Vašim otázkam.

Teoretická časť II.

V závere teoretickej časi Vám v skratke predstavím produkty LARENS PROFESSIONAL LINE, ktoré budeme pri bankovaní tváre používať. Poviem Vám, čím sú kozmeceutíka LARENS také jedinečné. Všetky produkty si ovoniate a vyskúšate na vlastnej koži.  Mám rada, keď viem s čím budem pracovať, a preto malú chvíľu venujeme aj Larensu.

Praktická časť

V praktickej časti si najprv vyskúšate účinok baniek na sebe,  prejdeme si každý ťah z manuálu na sebe pred malým zrkadlom. Zistíte, ako sa pracuje so sklenenými bankami a precítite na sebe účinok bankovania.  V druhej časti Vám ukážem, ako by mohlo vyzerať ošetrenie v salóne a potom už budete skúšať jednotlivé ťahy v dvojiciach .

Termíny  najbližších školení:

20.01.2023  piatok      10,00 - 15,00      miesto konania:  Bratislava, befit štúdio       

                                         počet voľných  miest: 3/4                           cena: 149,- Eur  

24.02.2023  piatok      10,00 - 15,00      miesto konania:  Bratislava, befit štúdio       

                                         počet voľných  miest: 4/4                           cena: 149,- Eur  

Sada 4 sklenených baniek nie je v cene školenia, môžete si ju zakúpiť sa zvýhodnenú cenu 35 Eur buď v hotovosti na školení, alebo ju môžete zaplatiť spolu s úhradou na školenie bankovým prevodom.

Takto to vyzerá na našich školeniach  🙂

Ďakujeme za úžasné školenie. Doporučujem, jedno z mála ozaj kvalitne prevedených školení, individuálny prístup, príjemné prostredie, cítim veľkú spokojnosť a radosť, už len na sebe pracovať.😊
Lucia ŽilkováSalón Lucil
Určite to poznáme každá z nás, keď sa na niečo tešíme zvykne to dopadnúť aj zle. A napodiv,na tento kurz som sa tak veľmi tešila od prvej chvíle. A viete, čo... keď som odchádzala tak som sa tešila ešte viac. Proste ste dve úžasné školiteľky, cítila som sa veľmi dobre, príjemné prostredie, milý a ochotný prístup z vašej strany, obohatená som o kopec vedomostí vďaka vám obom - a to sa cení, a hlavne ten individuálny prístup! Ten chýba na kurzoch a školeniach, ale u vás som ho konečne našla. Neľutujem, ste dobrým štartérom aj pre vnútornú radosť, ktorú človek občas hľadá...Ďakujeme!
Monika HubáčkováMasérka
Super školenie v príjemnom prostredí s úžasnými školiteľkami...ďakujem za nové skúsenosti...odporúčam všetkým - bankovanie je zaujímavá a účinná technika na udržanie vitálnej a zdravej pleti v každom veku....😊❤️
Marianna KollárováLarens poradkyňa
Celé školenie prebiehalo vo veľmi príjemnej atmosfére. Všetky informácie boli podané zrozumiteľne a jasne. Školiteľka nám zodpovedala všetky položené otázky. Na školení sa mi páčilo, že nebolo len teoretické, ale ukázali sme si všetko aj v praxi a vyskúšali sme si to. Týmto by som sa chcela poďakovať za profesiolny prístup a veľa nových a užitočných informácií
Nikola Nošickákozmetička
Ďakujem Silvia Konrádová a Befit štúdio za skvelý workshop. Urobiť lifting zdravo a podporiť prirodzené procesy v koži s okamžitým výsledkom perfektne rozžiarenje a vyliftovanej tváre a krku nie je jednoduché. Dnes si zo mňa vyškolila odborníčku na odčarovanie vrások...len namiesto kúzelnej paličky si mi dala do rúk kozmetické banky. Dnešné školenie BANKONIA TVÁRE má 15 bodov z 10.
Alica Štefkovákozmetička a majiteľka tvárového inštitútu
Silvi ďakujem za skvelé školenie a veľa dobrých kozmetických rád pre moju prácu. Rozhodne sa oplatilo prísť, perfektne ľudsky aj profesionálne strávený deň.
Andrea HildebrandAria - centrum tvárovej jogy a masáží Košice