Stiahnite si ebook zdarma

3 minúty k žiarivej pleti

 EXPRESNÁ MASÁŽ TVÁRE - ÚŽASNÝ ŠTART DO NOVÉHO DŇA

Naučím Vás zopár šikovných ťahov, ktoré prebudia Vašu tvár do nového dňa. Uľavia od opuchov, krásne prekrvia, jemne "vyliftujú" Vašu tvár. Okrem fotiek jednotlivých ťahov mám pre Vás prichystané bonusové video, pomocou ktorého to zvládne každá z Vás.

Čo sa v ebooku dozviete ?

EXPRESNÁ MASÁŽ TVÁRE - VYNIKAJÚCI ŠTART DO NOVÉHO DŇA

Krásne ráno

Aj keď sa necítite najlepšie, vonku to tiež nevyzerá na slnečné ráno, tak táto masáž Vám zlepší náladu, verte mi 🙂

Krátky čas=super výsledok

Ako si za 3 minúty krásne premasírovať tvár, aby ste sa naštartovali do nového dňa.

BONUS

VIDEONÁVOD MASÁŽE. Pri jej učení nebudete mať žiadne pochybnosti, nejasnosti o správnosti jednotlivých ťahov.

Čo o ebooku "3 minúty k žiarivej pleti" hovoria jeho čitatelia ?

Silviu poznám už 8 rokov a napriek tomu, že je veľmi vyťažená mamina, ma milo prekvapila. Prišla totiž s niečím zaujímavým a inovatívnym. O bankovaní tváre som pred tým veľmi nepočula, no keď som si to vyskúšala – tak som neverila vlastným očiam. Za naozaj krátky čas – taký viditeľný rozdiel na pleti . Perfektná vec, pre každú vyťaženú ženu – teda pre nás všetky 🙂 A navyše, bankovanie je veľmi príjemné, jednoduché a efektívne. V novembri 2018 sme robili kurzy - LARENS v spojení s liftingovými masážami pre cca.100 žien na jednom wellness pobyte a poviem Vám, toľko úžasných reakcii spokojných žien sa len tak ľahko nevidí. Kozmeceutiká LARENS sú moja srdcovka a spolu s bankovaním je to moja veľká LÁSKA 🙂
Lucia Frtúsováhlavná školiteľka firmy LARENS a majiteľka kozmetického salónu
Je to vynikajúce. Doma sa tomu venujem 2 krát, 3 krát týždenne. Nezaberie to veľa času, ale potom ten pocit je fantastický. Tvárička hladučká, prekrvená, spokojná :). Stopercentne doporučujem, skúste kočky, stojí to za to.
Alenka Stančíková
Masáž bola na vysokej odbornej úrovni. Bolo to rýchle a veľmi užitočné. Kúpila som si masážnu sadu a masírujem sa cez víkendy.
Gitka Matuškovičová