WORKSHOPY masážne techniky , prístrojové ošetrenia, sezónne ošetrenia 

Kto Vás bude školiť

Volám sa  Silvia Konrádová, som majiteľka kozmetického salónu Befit štúdio, školiteľka pre Larens a Larens Professional Line pre SR. Mojou vášňou sú prirodzené metódy omladenia tváre - bankovanie, tejpovanie tváre.  Všetko čo vám na školeniach a workshopoch ukážem mám sama vyskúšané na seba a svojich klientkách.

Obsah školenia

Na školení vám vysvetlím ZÁKLADNÉ PILIERE Larensu. Prejdeme si postupne jeho základné zložky, konzervačné látky. Vysvetlím vám FILOZOFIU značky, spôsob používania produktov.

Ukážeme si kalkulácie, krátku video ukážku ošetrenia. Budeme mať dostatok času na VAŠE OTÁZKY.

Školenia LARENS PROFESSIONAL LINE sú určené pre KOZMETIČKY, ktoré chcú začať pracovať s KOZMECEUTIKAMI LARENS. Basic školenie robíme ZDARMA, ONLINE cez ZOOM.

ONLINE školenia robíme cez ZOOM 1x za mesiac. Prevedieme Vás základmi Larensu a ukážeme vám všetky VÝHODY, ktoré vám prinesie spolupráca s našou ZNAČKOU a s naším TEAMOM.

Termíny workshopov:

03.11.2022   ŠTVRTOK         Certifikovaný WORKSHOP  - chemický peeling + BONUS ukážka masáže s kryo lyžicami      

                     začiatok :  11,00                      MARTIN         počet miest : 4/6                          cena: 50 eur

Často kladené otázky

Prečo pracovať s LARENS PROFESSIONAL LINE ?

JEDNODUCHOSŤ, kombinovateľnosť jednotlivých produktov pre rôzne druhy pleti, okamžitý a dlhodobý efekt, CENOVÁ DOSTUPNOSŤ pre vás aj vaše klientky.

Dostanem po školení certifikát ?

Na záver školenia je CERTIFIKÁT udeľovaný školiteľkou LARENS a LARENS PROFESSIONAL LINE pre SR . Ale čo je najdôležitejšie, po školení ste schopná hneď začať pracovať.

Aký rozdiel je medzi kozmetikou a KOZMECEUTIKAMI?

KOZMETIKA - pôsobí len na najvrchnejšiu vrstvu pokožky , neprenikne hlbšie. Aktívne zložky sú obsiahnuté v oveľa menšej koncentrácii, ako je to pri kozmeceutikách. KOZMECEUTIKÁ – obsahujú vyššie množstvo aktívnych zložiek, prenikajúcich hlbšie do pokožky – viditeľný okamžitý efekt.

Prečo byť súčasťou nášho tímu?

Vždy čerstvé informácie o AKCIÁCH a ŠKOLENIACH, PRÍSTUP DO ONLINE ŠKOLY (kalkulácie, videá, bonusy...) ĎALŠIE VZDELÁVANIE / info o prístrojoch, nových metódach, ponuka ďalších školení - momentláne veľmi žiadané BANKOVANIE TVÁRE/, pravidelné každotýždňové PRODUKTOVÉ vzdelávanie cez zoom a podporná skupina na facebook-u.

Čo môžete u nás získať?

Školením to nekončí, je to len ZAČIATOK. Na FB-u máme vytvorenú PODPORNÚ SKUPINU, kde nájdete odpovede na svoje otázky. ODMENY, SÚŤAŽE, VYBAVENIE DO SALÓNA - oblečenie, uteráky, čelenky, tričká.

Na akej báze fungujú kozmeceutiká LARENS PROFESSIONAL LINE?

Ich základ tvorí 5 komponentov: BIOAKTÍVNY KOLAGEN, BIOPEPTIDE COMPLEX, NUTRIVI VODA, BIO PLACENTA a LIPOSOMAL COLLAGEN COMPLEX.

Referencie

Som nováčik v používaní značky Larens, ale už teraz viem, že som sa rozhodla najlepšie, ako som mohla. Produkty sú naozaj top! Najviac ma, ale tešia školenia. Zatiaľ som sa nestretla s takýmto prístupom. Aj napriek ťažkej situácii s pandémiu mám prístup k informáciám vďaka online školeniam, ktoré sú mimochodom veľmi dobre zorganizované. Najskôr som si myslela, že toto nemôže fungovať, ale mýlila som sa. Som maximálne spokojná a neviem sa dočkať ďalších online školení. Som spokojná na ⭐⭐⭐⭐⭐
Radka Lončíkovákozmetička LORA
Veľmi profesionálne, zrozumiteľné školenie od Silvinky. Odporúčam aj pre úplných začiatočníkov. Pomohlo mi lepšie pochopiť, v čom je Larens iný od inej kozmetiky, a prečo je tou najlepšou voľbou pre moje klientky.
Silvia GelienováELIMELI kozmetické a vizážistické služby
Školenia v tomto štúdiu Odporúčam každej kozmetičke, ktorá si chce doplniť vedomosti a rozsah svojich služieb. Silvika je úžasná školiteľka, trpezlivá, ústretová a veľmi nápomocná aj po školení. Veľa krát som ju žiadala o radu a pomoc a nikdy ma neodmietla. Vždy ochotne a milo poradila, pomohla. Za mňa 🔝🔝🔝 školenia a už teraz sa k nej teším na ďalšie 👍
Michaela Hanicová