Chcete pripraviť kurz na mieru pre vaše dni zdravia, dni krásy, teambilding......

TAK V TOM PRÍPADE STE NA SPRÁVNOM MIESTE 🙂

PRIPRAVUJEME 🙂

Referencie

ďakujem Silvii za skvele zorganizované školenie bankovania tváre pre lektorky tvárovej jogy, je to skvelá omladzovacia technika, výborný doplnok cvičenia a masáží. Silvia to zrozumiteľne vysvetľuje, názorne ukáže a pridáva aj veľa tipov z praxe, podklady na štúdium doma sú perfektne pripravené. ďakujem za spoluprácu! 🙂
Zuzana Ondrisovázakladateľka Face Yoga Institute a lektorka tvárovej jógy
Kurz bankovania u Silvii vrele odporúčam, čaká vás profesionálka s príjemným vystupovaním a množstvo cenných informácií. Ako lektorka Tvárovej jógy vrele banky odporúčam, sú skvelým doplnkom rozjasnenia pleti a vyhladenia vrások. Ďakujem za zaujímavý kurz. Cenné informácie využívam.
Leni Buday-RingwaldLektorka tvárovej jogy
Silvi som maximálne spokojná, ďakujem za super kurz v príjemnej a priateľskej atmosfére. Získala som nové informácie a vedomosti, perfektne spracovaný materiál a dôkaz, čo bankovanie tváre dokáže, keď som sa na druhý deň pozrela do zrkadla 😊 Vrelo odporúčam absolvovať tento kurz, ak máte záujem naučiť sa niečo nové, čo určite pomáha a má zmysel.
Zuzana Miksová
Veľmi sa teším, že som sa zúčatnila školenia o bankovaní pre lektorky tvárovej jógy. Školenie bolo vážne super nielen z teoretického, ale aj z praktického hľadiska. Pleť mám hladučkú, vrásky jemnejšie a správne fungovanie lymfy sa ozvalo kratučko po školení. Este stale neverím akú veľkú zmenu vidím v zrkadle.
Lýdia SiwakotiLektorka tvárovej jógy
Ďakujem aj ja za skvelý kurz. Bolo to veľmi príjemné a ja som do polnoci bola z toho celá svieža😊😊
Ivana BlažejováLektorka tvárovej jógy