PODNADPIS

Najlepšia skúsenosť je tá OSOBNÁ.

Neváhajte a prídite na ukážku ošetrenia  LARENS PROFESSIONAL LINE u nás v štúdiu.

Prečo máte prísť práve k nám?

Pretože spolupracujem s tými najlepšími. Aj v tomto prípade som vyškolená tou najlepšou na Slovensku - hlavnou  školiteľkou LARENS Professional Line pre Slovensko, B.S.B.A. Luciou Frtúsovou, s ktorou úzko spolupracujem aj na školeniach bankovania tváre pre profesionálov. A sama s LARENSOM už niekoľko rokov pracujem vo svojom salóne.

 

Jedinečnosť tohto ošetrenia, pre mňa tkvie v tom, že klientku nebolí, nepáli, nedochádza k nadmernému šúpaniu a môže OKAMŽITE PO OŠETRENÍ fungovať BEZ OBMEDZENÍ. Moja osobná, prvá skúsenosť s chemickým peelingom nebola veľmi pozitívna, preto mi aj nejakú dobu trvalo, kým som ho začala ponúkať svojim klientkám. Ale CHEMICKÝ PEELING LARENS je pre mňa TÁ PRAVÁ VOĽBA.

Ukážka ošetrenia je ZDARMA, bude Vás to stáť jedine Váš čas. Na modelke Vám krok po kroku ukážem celé ošetrenie CHEMICKÉHO PEELINGU LARENS. Poviem Vás svoje skúsenosti, ukážem fotky viacerých ošetrení pred a po.

Jednotlivé produkty  si budete môcť ovoňať,  vyskúšať ich konzistenciu. 

CHEMICKÝ PEELING a jeho výsledky

Najlepšie ako sa presvedčiť o sile tohto ošetrenia je osobná skúsenosť, ale predsa pozrite sa na jeho účinky, ktoré sme zachytili na fotkách.

Chcem sa zúčastniť  ÚKÁŽKY ošetrenia LARENS PROFESSIONAL LINE

Do správy prosím vpíšte o aké ošetrenie máte záujem.

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia Vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov