Už Vás NEBAVÍ ranný pohľad do zrkadla, kde vidíte OPUCHNUTÚ tvár bez ISKRY?

Čaká Vás dôležité stretnutie a vy sa cítite akoby Vás prešiel tank?

Kontúry tváre neviditeľné, pokožka bez jasu, oči opuchnuté, druhá brada sa začína objavovať.....NAŠLI STE SA v tom aj vy?

Nie vždy máte čas ísť do salónu na kozmetické ošetrenie, ale potrebujete vyzerať oddýchnuto, alebo ste mali len veľmi ťažký deň?

MÁM PRE VÁS OVERENÉ RIEŠENIE 🙂

 • Budíte sa ráno s opuchnutou tvárou?
 • Je Vaša pleť povädnutá, bez iskry?
 • Objavili sa prvé vrásky? Bojíte sa druhej brady?
 • Chcete si premasírovať pleť, mať ju krásne prekrvenú, "vyliftovanú"?
 • Chcete, aby sa všetky účinné látky z krémov a sér ľahšie vstrebávali do pokožky?

MÁM PRE VÁS RIEŠENIE, ktoré naozaj ZVLÁDNETE  AJ VY !  Všetko toto sa naučíte  pomocou VIDEONÁVODU alebo FOTONÁVODU, zaleží len na Vás, ktorá forma Vám viac vyhovuje. 

 •      Nemusíte míňať veľké peniaze na skrášľovacie procedúry každý týždeň, už v starovekej Číne vedeli o magických účinkoch bankovania tváre.

 Bankovanie nespôsobuje bolesť, krásne pokožku prekrví, okysličí a budete sa cítiť úžasne, naštartovane, vaša pleť bude žiariť, kontúry budú jasnejšie a napätie poľaví. 

Volám sa Silvia Konrádová som kozmetička, svoju prácu milujem a už niekoľko rokov sa zaujímam o metódy, spôsoby ako pribrzdiť čas a spomaliť starnutie prirodzeným spôsobom. Mojou srdcovkou je bankovanie tváre. Ja sama mám veľmi silnú mimiku čela, a viem, že bankovanie v spojení s dobrou kozmetikou mi pomohlo nemať ho ako "roletu". Mám 43 rokov a druhej brade stále odolávam, moja tvár po masáži žiari, kontúry sú jasne viditeľné, kruhy a opuchy pod očami zjemnené.

Čo získate ?

Verím, že ebook s videami poteší a uspokojí všetky žienky, ktoré mi volali, písali ohľadne kurzov v iných slovenských mestách ako Bratislava. Tento e-book s videami a fotkami je PLNOHODNOTNOU náhradou kurzu u nás v štúdiu.

 • Podrobný návod
  Ako si robiť liftingovú masáž spojenú s bankovaním v pohodlí domova
 • Máte možnosť výberu
  Viem, že sme rôzne, a preto som pre Vás masáž nachystala v dvoch prevedeniach - FOTOGRAFIE S TEXTOM alebo VIDEO. Obidve verzie samozrejme spolu za jednu cenu, nemusíte si pri kúpe vybrať, ktorú verziu chcete.
 • Starostlivosť o banku a dôležité kontraidikácie
  Dozviete sa ako sa o svoju banku starať, kedy sa bankovaniu vyhnúť, a kedže všetky aj tie najúžasnejšie veci majú svoje obmedzenia, tak bohužiaľ aj bankovanie má skupinu ľudí, ktorá sa ho musí zrieknuť (nájdete tu kontraidikácie, pri ktorých bankovanie nesmiete robiť).
 • Bonusy
  Pripravila som pre Vás dva zaujímavé bonusy - ako si masírovať DEKOLT bankou, aby bol dlho krásny. Druhý bonus je masáž DRUHEJ BRADY. A poradím Vám, kam ich treba zaradiť do základnej zostavy.
 • Podpornú skupinu na facebook-u
  Vstupom do skupiny nezískate len moju podporu, ale môžete sa dozvedieť skúsenosti iných žien, ktoré absolvovali kurz liftingovej masáže s bankovaním. Určite si budete môcť prečítať aj každú novinku, ktorú sa o bankovaní dozviem.
 • Darček
  Pre prvých 10 z vás, ktoré si tento minikurz bankovania kúpia mám darček SILIKÓNOVÚ BANKU na masáž tváre, ktorú Vám pošlem poštou.

BONUSY

Bankovanie dekoltu

Ukážem Vám ako si môžete bankovať DEKOLT, podľa videonávodu Vás naučím ťahy bankou, ktorými si môžete obohatiť základnú zostavu. Poradím Vám kam si môžete tieto ťahy zaradiť do základnej zostavy.

Bankovanie druhej brady

Tiež sa samozrejme týka bankovania. Naučíme sa bankovať druhú bradu. Vravíte, že ju nemáte?

Ja tiež nie, ako zo žartu hovorím, nemusím mať všetko :-).

V tomto prípade je táto kratučká zostava ťahov, PREVENCIOU, proti jej vzniku. Nezabúdajte prevencia je stokrát jednoduchšia ako riešenie problému.

"Chladničkový" ťahák

Ak nebudete mať prístup na internet, chystáte sa na dovolenku  a celý e-book tlačiť a nosiť so sebou je oštara. Tak som pre Vás prichystala A4 ťahák s fotkami jednotlivých krokov masáže.

Aká je cena e-booku

"Môj víkendový rituál"?

Tento videonávod nevznikol za noc, je to kurz, pre tie ktoré nemôžu prísť k nám do štúdia a to buď z dôvodu, že ste z veľkej diaľky, prípadne ste tak zaneprázdnené, že toto je jediná možnosť ako ho absolvovať, prípadne je to presne ten spôsob, ktorý Vám vyhovuje.

Vznikol  na základe Vašich otázok, dotazov, želaní. Je vystavaný podľa niekoľkých desiatok odučených kurzov, či už individuálnych, v malých skupinkách alebo dokonca vo väčších skupinách žien.

Koľko za tento videokurz bankovania tváre "môj víkendový rituál" zaplatíte?

35.- Eur alebo 899.- Kč

Za túto cenu máte doživotný prístup k videá, ktoré kurz obsahuje, ak sa niečo v masáži zmení

alebo spravím akékoľvek vylepšenie, vy sa to dozviete.

Chcem, aby ste boli spokojné

Ak do 7 dní zistíte, že tento e-book nie je pre Vás, napíšte mi na mail silvia@befit.sk a ja Vám vaše peniažky bez akýchkoľvek otázok vrátim. 

Chcete vidieť ako vyzerá e-book?

Kliknite na obrázok a pozrite si 3 vybraté stránky z e-booku.

Referencie

Celé je to podané veľmi zrozumiteľne, ľahko opakovateľné a príjemné. Bankovanie a liftingová masáž je ideálna pre ženy, ktoré nemajú čas niekam chodiť, chcú sa o seba starať a doma si trochu času pre seba nájdu. Mňa k bankovaniu inspirovala Siska. Poznám ju už niekoľko rokov a sledujem jej pokrok. Je to mamina 3 detí a vidím, že vyzerá stále lepšie a sviežejšie. A to predsa chceme všetky, tak si to doprajme. Ja som tak už urobila a víkendový rituál bankovania som zaradila do mojej starostlivosti o pleť.
Helenka Hošková
Chcem sa Vám poďakovať za skvelé ukážky, pre domáce použitie, ako sa starať o pleť pomocou bankovania .Je to PARÁDIČKA 👌 ODPORÚČAM DÁMY KAŽDEJ JEDNEJ, PLEŤ JE RÁNO NAPUMPOVANÁ, MÁM POCIT, ŽE MÁM BOTOX 😊😁
Zuzka Milkovičová
Jednoduchý, detailný, zrozumiteľný. Pútavý a ženský. S graciou a elegenciou nám v ebooku Silvia približuje svet bankovania, jeho zákutia a nuansy na základe vlastných skúsenosti. Ebook je moja druhá hlava. Na čo si nespomeniem, viem, že tam nájdem odpoveď a užitočné rady a vychytávky. Napríklad ako neprísť k modrinám;)
Zuzka Galbavá

Vaše sny o žiarivej pleti sa nesplnia ak pre to nebudete niečo robiť. Tak prečo nezačať hneď teraz. 

Kliknite na tlačítko Chcem si kúpiť e-book a začnite robiť niečo pre seba, venujte aspoň maličkú časť dňa iba sebe, verte mi stojí to za to.

 

Potrebujete poradiť? Som tu pre Vás 🙂

silvia@befit.sk
+421 910 919 616